Балансування коліс

Як проходить балансування коліс 

Перед здачею колеса на комп’ютерний стенд для балансування ми ретельно вимиваємо, очищаємо протектор і диск від бруду, дрібних каменів і піску. Також перед початком балансування майстер видаляє  всі встановлені раніше балансувальні вантажі, незалежно від місць їх розташування.

Процедура балансування колеса проводиться на спеціальному балансувальному верстаті або стенді. Принцип його роботи полягає в установці колеса на обертовий циліндр, який автоматично управляється комп’ютерною програмою. Комп’ютерна програма визначає точний вид дисбалансу, і вказує куди необхідно встановити спеціальний грузик, вирівнюючий центр тяжкості.

Фахівцем підбирається варіант балансувального вантажу (клею або набивний), який використовується відповідно до типу колісного диска.

Сучасний спосіб комп’ютерної діагностики і балансування дозволяє виявити найменші аспекти зміщення осей, невидимі людському оку. І дає можливість оптимально виправити наявну ситуацію, негативно впливає на загальний технічний стан автомобіля.

В середньому процес балансування коліс займає 40-60 хвилин. Результат якості проведеної роботи можна помітити вже на швидкості 60-70 кілометрів на годину, в перший виїзд на дорогу.

Балансування шин  - це зниження дисбалансу дисків і шин до певного рівня.

У яких випадках потрібно балансування шин?
При сезонній заміні гумових покриттів.
Після сильних ударів на дорозі.
При зносі шин і покришок.
Після пробігу автомобілем 5000-1000 км.
Після експлуатації нової гуми 1000-2000 км.
Після ремонту шини або диска.

Комментарии закрыты.