Про нас

Хто ми

Фахівці компанії "Шиномонтаж" знають практично все про автомобільні і мото-дисках, а особливо про всі дефекти або пошкодження, будь то радіальні і осьові викривлення, вм'ятини, відколи, або тріщини.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте доступ до дуже широкого спектру послуг в даному напрямку, починаючи від ремонту будь-якої складності і закінчуючи сезонним зберіганням шин або їх придбанням.

Якщо Ви прокололи покришку, знадобилася сезонна заміна покришок або виникли інші пошкодження, які вимагають термінового ремонту, то наш шиномонтаж завжди до Ваших послуг! У нас усіма проблемами з шинами займуться професійні майстри, які володіють величезним досвідом і мають у своєму розпорядженні тільки сучасним необхідним обладнанням та інструментами.

Наш автосервіс якісно і професійно надає наступні послуги:

- Сезонна заміна гуми (зняття і монтаж);
- Зберігання шин;
- Ремонт проколів гуми, бічних порізів і гриж шин;
- Зняття, монтаж покришок;
- Перевірка тиску покришок;
- Балансування коліс (процедура вирівнювання дисбалансу коліс для усунення горизонтального і вертикального биття, що виключає биття на великих швидкостях керма і сприяє кращому управлінню машиною);

Наш сервіс обладнаний сучасними підйомниками для швидкої і зручної роботи. Досвідчені майстри акуратно і швидко знімуть старі покришки, не пошкодивши їх. Всі колеса, зняті з Вашої машини, підготують і упакують для збереження до наступного сезону. А все елементи кріплення ретельно почистять і змажуть спеціальним мастилом.

Якщо зараз немає необхідності в повній заміні гуми, то наші фахівці виконають ремонт гриж, бічних порізів і проколів будь-якого рівня складності. Ремонт покришок ми здійснюємо тільки із застосуванням витратних матеріалів високої якості від відомих і перевірених виробників.

Переваги співпраці з нами

1

Замінимо тільки те, що необхідно

Детальніше
2

Виконуємо роботу в обумовлені терміни

Детальніше
3

Гарантія на запасні запчастини і послуги

Детальніше

 

Наша команда