Сезонне зберігання гуми

З настанням нового сезону всі автомобілісти починають спішно міняти «взування» у своїх транспортних засобів. На жаль, далеко не кожен з них надає важливості того, як і де буде проходити процес зберігання коліс.
Неправильне зберігання може зіпсувати навіть якісний і майже новий комплект коліс, який втратить свої фізичні та експлуатаційні якості. В окремих випадках неналежне зберігання шин в призводить до серйозного скорочення ресурсу коліс, а в окремих випадках, до повної непридатності.

Послуги зберігання гуми
Для того щоб уникнути неприємностей, нми пропонуємо всім столичним водіям скористатися професійними послугами зберігання гуми в Києві у відповідності з усіма правилами і нюансами.

У нашому шиномонтажному центрі ви зможете залишити свій комплект гуми в будь-який зручний для вас час і на будь-який термін.
Ми володіємо спеціальним приміщенням, яке відповідає всім нормам і правилам. У приміщенні дотримується постійний тепловлажностной режим, проводиться періодичне провітрювання, відсутні прямі сонячні промені і горючі матеріали поблизу.

Як відбувається процес зберігання шин ?
Після отримання ваших коліс, ми відправляємо їх в спеціально підготовлене і обладнане приміщення, де буде проходити процес зберігання. Наші фахівці завжди слідують всім необхідним правилам та умовам. Після того як покришка знята з диска, поверхня колеса оглядається на предмет наявності дефектів, після чого йде опис стану отриманих шин. В обов'язковому порядку проводиться вимір залишкової глибини протектора в трьох різних місцях. Додатково вказуються всі нюанси щодо стану бортів, дати випуску, присутності ремонтних пластирів і наявність інших пошкоджень.

Сам процес сезонного зберігання проходить в закритому і сухому приміщенні, куди не проникають сонячні промені, вологість і вогкість. Підтримка стабільного температурного режиму допомагає зберігати колесам ідеальні технічні і функціональні характеристики. Зберігання шин проходить строго у вертикальному положенні на спеціально передбачених для цього стендах. Такий стан допомагає підтримувати правильну форму колеса і запобігати деформацію бічній поверхні і самого протектора.

Комментарии закрыты.